Історія розвитку вуличного освітлення

Історія розвитку вуличного освітлення — це щось особливе і цікаве. Дізнатися як змінювалися одні типи ліхтарів іншими дуже пізнавально. Де ж використовуються сучасні, вуличні світильники і яка їхня роль?

Які краще купити вуличні ліхтарі

Краса нічного міста часто вражає: різноманітні вогні, підсвічені будівлі та красива світлова реклама радують око. І все це — вуличне освітлення. В даний час воно досягло високого розвитку, але багатьом цікаво, як саме відбувалися зміни у цій сфері. Найбільш яскравим прикладом стрімкого росту функціональності та різноманіття рішень є вулиці Праги.

Прага — це місто Чеської Республіки, яке, як і інші міста, обладнане багатьма вуличними ліхтарями. Проте особливістю тут є шлях розвитку празького вуличного освітлення.

Основні дати:

  • 1824р. Використання масляних ламп

  • 1844р. Газове освітлення

  • 1883р. Примітивне електричне освітлення

  • 1924р. Використання ламп розжарювання

  • 1955р. Використання ламп денного світла

  • 1987р. Повний перехід на електричне освітлення

Використання масляних ламп на початку дев'ятнадцятого століття було чимось новим для жителів Праги, дизайн вулиць з такими ліхтарями набував особливих фарб. Для газового освітлення був створений спеціальний завод з виробництва газу, встановлювали газові ліхтарі на відстані 30 метрів один від одного. Таке освітлення було не зовсім безпечним, тому використовувалося мало.

Перше електричне освітлення не було дуже популярним через швидке перегоряння перших ламп розжарювання. Коли ці пристрої було покращено, їх стали використовувати активніше, поступово замінюючи масляні лампи. Коли були винайдені перші лампи денного світла, вони відразу ж з'явилися на вулицях цього прекрасного міста.

Сучасне ж освітлення Праги практично нічим не відрізняється від освітлення інших міст. Переважно використовуються світлодіодні лампи.

Для чого потрібні ліхтарі вуличного освітлення

Світильники вуличні використовуються в багатьох сферах життя і роботи людини. Без них не обходиться жодна магістраль, автодорога, вулиця або парк. Оформлення ландшафтного освітлення також не було б можливим без даних освітлювальних приладів. Якісний світловий потік на великих автомагістралях забезпечується завдяки використанню вуличних лед світильників.

LEDsvit концентрує свої зусилля на виробництві та впровадженні на вітчизняному ринку інноваційних технологічних рішень, здатних зробити життя людей комфортнішим, легшим і безпечнішим. Якісні і сучасні світлодіодні світильники для освітлення вулиць і доріг власного виробництва мають гарне поєднання унікальних якостей в своєму сегменті.