Економічно вигідні світильники LEDsvit — результати експлуатації

Вже пройшло більше 3-х років як був реалізований проект з модернізації вуличного освітлення в селищі міського типу Донець (Харківська область).
 
Але чому ми говоримо тільки зараз про нього? А тому, що даний проект пройшов точку окупності і вже більше 2-х місяців приносить економію міського бюджету у вигляді зниження витрат на оплату електроенергії, а також повної відсутності потреби купувати та утилізувати ртутні лампи.
 
Виробником, ТОВ «ЕЛЕКТРОННІ ТЕХНОЛОГІЇ УКРАЇНИ», були розроблені індивідуальні модифікації вуличних консольних світлодіодних світильників під вимоги замовника: LEDsvit АЛЕЯ ЛІД КУ 60Вт / 850-02 Ш і АЛЕЯ ЛІД КУ 60Вт / 850-03 Ш.
 
 
ДРЛ-125, із світловим потоком рівним 5900 Лм, були замінені на світлодіодні світильники українського виробника LEDSVIT типу АЛЕЯ ЛІД КУ 60 Вт / 850-02 Ш і АЛЕЯ ЛІД КУ 60 Вт / 850-03 Ш, світловий потік яких дорівнює 7000 Лм. Щоб підібрати потрібні світильники були проведені світло-технічні розрахунки за допомогою програми DIAlux. В ході розрахунків було з'ясовано, що середнє значення освітленості дорівнює 8 люкс, що перевершує рівень освітленості за допомогою світильників з лампами ДРЛ-125.
 
 
 
 
 
Ecp[lx]=8.0        Emin[lx]=3.71        Emax[lx]= 14.0Emin/ Ecp = 0.464Emin/ Emax= 0.263 
 
Впровадження світлодіодних світильників істотно впливає на якість освітлення. За рахунок того, що світловий потік світильника вище, ніж у лампи ДРЛ, можна домогтися більшого значення освітленості при тій же відстані між світильниками. Завдяки своїй нечутливості до низьких і дуже низьких температур, світильники будуть працювати в будь-яких умовах експлуатації. Одним з недоліків світлодіодних світильників прийнято вважати їх вартість, але техніко-економічні розрахунки за даним проектом визначають, що менш ніж через 3 роки світильники себе окуплять і почнуть економити кошти підприємства.
 
Техніко-економічне обґрунтування 
 
З моменту завершення проекту пройшло більше трьох років й за цей час у замовників немає ніяких скарг на роботу світильників. Нові LED лампи сприяють підвищенню безпеки автолюбителів і пішоходів, покращують видимість для учасників дорожнього руху. Світлодіодні світильники допомагають заощадити енергоспоживання від 50 до 75%, мають тривалий термін служби, миттєво запалюються і працюють без мерехтіння. У виробництві даних світильників використовуються високоякісні компоненти, а саме: світлодіоди Seoul (Корея), вторинна оптика з міцного, не схильного до помутніння, полікарбонату і блоки живлення MeanWell.
 

LEDsvit концентрує свої зусилля на виробництві та впровадженні на вітчизняному ринку інноваційних технологічних рішень, здатних зробити життя людей комфортнішим, легшим і безпечнішим. Якісні і сучасні світлодіодні світильники для освітлення вулиць і доріг власного виробництва мають гарне поєднання унікальних якостей в своєму сегменті.