Енергоефективне освітлення для міста Олевськ

Ще одне місто обрало шлях більш економічного споживання електроенергії та економії бюджету об’єднаної територіальної громади. Цим містом став Олевськ. В місті закінчилися роботи з заміни старих світильників на нові світлодіодні світильники виробництва LEDsvit. Світильники були розроблені згідно вимог покупця. Підряднику було надано більш ніж 300 світильників потужністю 23 Вт, та більш ніж 450 світильників потужністю 50 Вт. Зробивши розрахунки було визначено, що при заміні старих світильників на нові світлодіодні, економія електроенергії становитиме понад 40%.
 
світлодіодні світильникисвітлодіодні світильники
 
світлодіодні світильникиВстановлені світильники сертифіковані відповідно до вимог ДСТУ EN60598-1:2017, ДСТУ EN 60598-2-3:2014, ДСТУ EN 55015:2017, ДСТУ EN 61000-3-2:2016, ДСТУ EN 61000-3-3:2017, ДСТУ EN 61547:2016 та ПКМУ від 15 жовтня 2012р. № 992. Гарантійний термін на світильники 5 років, термін служби складає більш ніж 70000 годин. Виробляються світильники на сертифікованих майданчиках в Києві відповідно до ДСТУ ISO 9001:2015. Корпус світильника вироблений з литого алюмінію, покритого порошковою фарбою. Завдяки відсутності в ньому скла, його надзвичайно складно пошкодити механічним шляхом. Особлива форма світлодіодів світильників запобігає накопиченню бруду, продуктів життєдіяльності птахів і різного сміття. Завдяки особливій конструкції корпусу і повного захисту приладу від впливів навколишнього середовища, такі освітлювальні прилади з легкістю монтуються, незалежно від погодних умов. Робочий температурний режим вуличних світлодіодних світильників коливається в максимальних температурних межах від - 35 °С і до +50 °С. В світильниках використовуються світлодіоди від корейської компанії Seoul Semiconductor та блоки живлення Mean Well (Тайвань), оптика компанії Ledil. 
 
Обравши продукцію LEDsvit місто Олевськ забезпечило себе якісним світлодіодним освітленням вулиць, парків, пішохідних зон та доріг. Світлодіодні світильники LEDsvit забезпечують максимально комфортний рівень світла, відсутність мерехтіння і загасання. Дана характеристика найбільш вдала для установки вуличних світлодіодних світильників уздовж доріг. Вона значно полегшує пересування водіїв і не створює додаткового навантаження на очі під час їзди.
 
світлодіодні світильникисвітлодіодні світильники
 

LEDsvit концентрує свої зусилля на виробництві та впровадженні на вітчизняному ринку інноваційних технологічних рішень, здатних зробити життя людей комфортнішим, легшим і безпечнішим. Якісні і сучасні світлодіодні світильники для освітлення вулиць і доріг власного виробництва мають гарне поєднання унікальних якостей в своєму сегменті.