Реалізованих світильників LEDsvit вже понад 10 000

На сьогоднішній день освітлення вулиць має велике значення для кожної людини. Освітлювальні прилади, які розміщені уздовж вулиці, значно покращують видимість, особливо вночі. Світло ліхтарів однаково важливе як для величезного мегаполісу, так і для маленького населеного пункту.
 
 
Раніше для освітлення вулиць використовувалися однотипні ліхтарі, які були схожі один на одного. Тепер освітлювальні прилади для вулиць відрізняються різноманітністю і великою функціональністю. Сучасні світильники мають різні розміри, форму плафонів, тип використовуваних лампочок. Сфера їх використання не обмежується однією дорогою. Сучасне вуличне освітлення встановлюють на фасади будівель, фонтани, пам'ятники архітектури, рекламні щити та інші конструкції. Воно стало повноправним учасником якісного перетворення міського простору.
 
LEDsvit робить внесок у безпеку автолюбителів та жителів міст, розробляючи та встановлюючи якісне освітлення, яке забезпечує належне та надійне освітлення вулиць. У серпні 2020 року загальна кількість вироблених та реалізованих світильників LEDsvit подолала позначку в 10 000 штук
 
Знаковий 10-тисячний світильник моделі «світильник світлодіодний для зовнішнього освітлення АЛЕЯ ЛЕД КУ 30Вт/765-03 Ш» відправився до Зборівської ОТГ (Тернопільська область).
 
 
P.S. Об’єктивним показником якості світильників LEDsvit є загальна кількість рекламацій. Всього 29 світильників на 10 000, що становить 0,29%!
 
Характеристики світильників LEDsvit:
  • Висока надійність освітлювальної системи
  • Безпека для навколишнього середовища
  • Тривалий термін експлуатації
  • Простота в технічному обслуговуванні
  • Економність

LEDsvit концентрує свої зусилля на виробництві та впровадженні на вітчизняному ринку інноваційних технологічних рішень, здатних зробити життя людей комфортнішим, легшим і безпечнішим. Якісні і сучасні світлодіодні світильники для освітлення вулиць і доріг власного виробництва мають гарне поєднання унікальних якостей в своєму сегменті.