Реконструкція системи зовнішнього освітлення м. Тернополя

За результатами тендерної процедури Реконструкція системи зовнішнього освітлення м. Тернополя «Світло без ртуті» світильники світлодіодні для зовнішнього освітлення LEDsvit виробництва ТОВ «ЕЛЕКТРОННІ ТЕХНОЛОГІЇ УКРАЇНИ»  визнані такими, які відповідають усім Європейським та Українським нормам. Проект реалізується за кредитні кошти отримані від Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО), тому до підрядника та обладнання були поставленні дуже високі вимоги.
З вересня підрядник, ТОВ «СЕА Електротехніка», розпочав роботи за проектом. Загалом в місті замінять більш ніж 1500 світильників з лампами ДРЛ та ДНаТ на світлодіодні  світильники LEDsvit. Всі світильники прийшли на заміну застарілим та неекологічним світильникам з ртутними лампами. Крім того, що світильники з ртутними лампами неекологічні, вони ще мають значно меншу енергоефективність порівняно з світлодіодними. Це робить світильники з ртутними лампами на даний час застарілими. Саме тому приватні та державні компанії переходять на освітлення з світлодіодними світильниками.
Всі світильники входять до системи управління вуличним освітленням (СУГО) виробництва СЕА, завдяки цьому система освітлення міста стане не тільки енергоефективною та екологічною, а й більш надійною та економною. 
Світлодіодні світильники українського виробника LEDsvit завдяки своїм відносно невеликим розмірам чудово виглядають на вулицях міста, гармонійно вписуються в ландшафтний дизайн парків. Загальна протяжність доріг, яку освітлять за допомогою світильників LEDsvit, складає 45 кілометрів. Заміна світильників має ще і соціальну вигоду, так як покращується освітлення на вулицях міста а це, в свою чергу, безпека та комфорт для водіїв та мешканців міста.  
 

LEDsvit концентрує свої зусилля на виробництві та впровадженні на вітчизняному ринку інноваційних технологічних рішень, здатних зробити життя людей комфортнішим, легшим і безпечнішим. Якісні і сучасні світлодіодні світильники для освітлення вулиць і доріг власного виробництва мають гарне поєднання унікальних якостей в своєму сегменті.