Світлодіодні ліхтарі: яскраве освітлення з вигодою

Висвітлювати будинок світлодіодними лампочками вигідно: цей факт підтвердить кожен, хто вже перейшов на світильники нового покоління. Однак ще більша економія виходить при освітленні вулиць: прилади використовуються потужніші, при цьому електроенергії споживається в рази менше, ніж при використанні газорозрядних ліхтарів.

Переваги впровадження LED-освітлення

Світова практика показує, що окупність масштабних проектів впровадження зовнішнього LED-освітлення становить 3 роки. Витрати на освітлення приватного будинку або прибудинкової території відбиваються ще швидше - за 1,5-2 роки. Не дивно, що на вуличні діодні світильники попит зростає кожного дня.
 
Світлодіодні ліхтарі

Різновиди LED-світильників для вулиці

Тим, хто збирається купити LED-ліхтар, рекомендовано спочатку вивчити види і характеристики приладів для зовнішнього освітлення. Якщо грамотно підійти до вибору світильника, то можна отримати економне, надійне і довговічне освітлення.
 
Для початку потрібно визначитися з типом діодного світильника.
 
У зовнішньому освітленні використовуються:
 
  1. Прожектори: прилади спрямованого світла. Випромінюють яскраве світло. Кут розсіювання, як правило, не перевищує 180 °. Використовуються для освітлення автостоянок, дворів, відкритих складів, інших об'єктів великої площі.
  2. Ліхтарі: класичний варіант вуличного освітлення. Застосовуються для підсвічування вулиць, скверів, приватних садиб, доріг. Монтуються на спеціальних опорах або на стінах будинків. Кут світлового потоку досягає 360 °.
  3. Декоративні прилади: застосовуються в архітектурному та ландшафтному підсвічуванні. Це можуть бути точкові світильники, дюрафлекси і дюралайти — жорсткі і гнучкі трубки, світлодіодні сітки. Здатність діодів випромінювати різнокольорове світло дозволяє підбирати оригінальні світлові рішення.

Параметри вуличних ліхтарів

Коли визначилися з типом світильника для вулиці і способом кріплення, можна переходити до деталей —параметрам, від яких залежать якість світла і надійність освітлення.
 
7 головних характеристик:
 
  1. Потужність ліхтаря: 50-400 Вт.
  2. Світловий потік: від 3000 Лм. Цей параметр визначає, наскільки яскраво світить прилад.
  3. Колірна температура: спектр світіння - від жовтуватого до холодно-білого. Для освітлення паркових алей або саду підійдуть світильники з температурою до 3500 К (тепле світло). А ось дорогу краще видно в денному світлі (при 4500-6000 К).
  4. Рівень захисту від пилу і вологи: IP 65 і вище.
  5. Індекс передачі кольору: Ra> 80. Чим вище цей параметр, тим природніше сприймається колір при штучному освітленні.
  6. Кут: 60-360 °.
  7. Термін служби: 50-100 тис. год.
Рекомендовано: вибирайте світильники, на які виробник надає 5-6-річну гарантію. Це позбавить Вас від тривог при експлуатації приладів.
 

LEDsvit концентрує свої зусилля на виробництві та впровадженні на вітчизняному ринку інноваційних технологічних рішень, здатних зробити життя людей комфортнішим, легшим і безпечнішим. Якісні і сучасні світлодіодні світильники для освітлення вулиць і доріг власного виробництва мають гарне поєднання унікальних якостей в своєму сегменті.