Вуличні світильники — що обрати

Ви придбали будинок або вирішили перебудувати дачну ділянку. Закупили необхідні будівельні матеріали, придумали оригінальний ремонт або ж запросили ландшафтного дизайнера. Вже є план дій, чіткі терміни для кожного фронту робіт. І тут згадується найголовніше — в кошторис не були закладені вуличні прожектори, зовнішнє освітлення, та й зовсім не готова схема прокладки кабелів на ділянці.
 
Щоб не потрапити в таку ситуацію, заново не перекопувати територію, не ламати альпійські гірки і свіжі газони, слід подбати про освітлення заздалегідь.
 
Перше, що необхідно зробити, — продумати всю схему, до кожної лампочки. І не тільки візуально собі уявити, але і вивчити питання. З'ясувати які підключення має той чи інший тип освітлювального приладу, що для цього потрібно придбати, і хто буде займатися електрифікацією.
 
Де потрібне світло
 
Якщо Ви є щасливим володарем великої території, яка вимірюється гектарами, то звичайно не варто ставити вуличні ліхтарі для дачі через кожні два метри. Так Ви ризикуєте перетворити ділянку в футбольне поле. Світла має бути достатньо, але не в надлишку. Ваші володіння ні в якому разі не повинні нагадувати злітно-посадкову смугу. Для цього перед придбанням вуличного освітлення складіть план: скільки і якого типу обладнання Вам знадобиться, де саме будуть встановлені світильники, який необхідний рівень інтенсивності освітлення.
 
 
 
Обираємо вуличне освітлення
 
У продажу можна зустріти безліч освітлювальних приладів для вулиці. Всі вони відрізняються способом установки, типом лампочки. Електроспоживання балансується рівнем світла.
 
Популярні моделі світильників:
  • настінні;
  • стельові;
  • грунтові;
  • декоративні;
  • ландшафтні;
  • паркові;
  • консольні;
  • прожектори;
  • вуличні ліхтарі;
  • архітектурні.
Як бачите, вибір величезний. Кожна модель, в свою чергу, має різновиди.
 
Настінні світильники виглядають як класичні бра, які вішаються на стіну. Найчастіше такі моделі використовують для локального освітлення, наприклад, входу в будинок. Також, завдяки таким світильникам створюються тихі відокремлені місця для релаксу, зони відпочинку.
 
Балкони, тераси та інші відкриті місця будинку слід облаштовувати стельовим освітленням. Для його установки існує вимога — навіс. Такі лампи не люблять опади і зовнішній вплив.
 
Вуличні ліхтарі гарні для обрамлення території, а також установки їх локально, посередині ділянки. Вони здатні висвітлювати велику територію, тому не варто нагромаджувати ними простір.
 
Для освітлення в'їзду в гараж, майстерню або склад інструментів підійде прожектор. Він дає яскраве світло, що поширюється на декілька метрів вперед. Також за допомогою прожектора можна виділити красиві ділянки ландшафту, квіткові композиції, скульптури з каменю або фонтан.
 
Кожен тип освітлювальних приладів має свої переваги, проте не варто забувати про специфічні умови установки і експлуатації кожної моделі.
 

LEDsvit концентрує свої зусилля на виробництві та впровадженні на вітчизняному ринку інноваційних технологічних рішень, здатних зробити життя людей комфортнішим, легшим і безпечнішим. Якісні і сучасні світлодіодні світильники для освітлення вулиць і доріг власного виробництва мають гарне поєднання унікальних якостей в своєму сегменті.