Про нас

Колектив сайту LEDsvit концентрує свої зусилля на розробці, виробництві, просуванні та впровадженні на вітчизняному ринку сучасних світлотехнічних LED рішень, здатних зробити життя людей комфортнішим, яскравішим і безпечнішим.

Інноваційність продукції, екологічність, суспільна та інфраструктурна корисність, висока ефективність і продуктивність, економічність, надійність та довговічність, доступна цінова політика, а також можливість вбудовування світлодіодних джерел світла в системи типу "розумний дім" та великий потенціал для застосування LED-світильників в самих різних сферах людського життя — все це робить твердотільні (світлодіодні) джерела світла вельми перспективним напрямком для розвитку.

Сучасна світлодіодна продукція виробляється під "світлим" українським брендом LEDsvit, котрий охоплює широку лінійку світлодіодних освітлювальних приладів для різного застосування.

 • Світлодіодні лампи, трубки і світильники використовуються для освітлення офісних, комерційних і виробничих приміщень.

 • Світлодіодні стрічки для вирішення широкого кола завдань — від ландшафтного, архітектурного або інтер'єрного декоративного підсвічування до освітлення вітрин і промислових холодильників торгових точок.

 • Окремою групою продукції в портфелі бренду LEDsvit виступають вуличні консольні LED-світильники для освітлення автомобільних доріг, тротуарів і автомагістралей всіх класів, а також — міських і заміських територій всіх типів.

Монтаж систем світлодіодного освітлення в більшості випадків (за винятком ретрофіта стандартних ламп розжарювання) немислимий без застосування LED-драйверів. У портфелі нашого бренду — вся лінійка рішень від відомого виробника сучасних джерел живлення імпульсного типу — компанії Mean Well.

 • Світлодіодні прожектори — для зовнішнього освітлення і для архітектурного підсвічування будівель і споруд.


Ми віримо в силу сучасних технологій і хочемо зробити світ навколо краще. І світліше. І яскравіше. Під парасолькою бренду LEDsvit зібрані світлі і яскраві продукти, з яких, як з окремих пазлів, можна зібрати неординарні готові рішення на основі твердотільних джерел світла:

Основне освітлення

 • освітлення офісів, конференц-залів, навчальних аудиторій, медичних установ;

 • освітлення виробничих приміщень;

 • основне і аварійне освітлення коридорів, сходових майданчиків і прольотів, допоміжних і складських приміщень;

 • освітлення торгових та виставкових площ, приміщень підприємств HoReCa.

Рекламне освітлення

 • рекламне оформлення вітрин, стелажів і холодильників в торгових точках будь-яких форматів;

 • світлодіодні медіаносії і медіафасади.

Декоративне освітлення

 • архітектурна підсвітка фасадів історичних будівель, спортивних споруд, торгових центрів, елементів інфраструктури та інженерних споруд, мостів і шляхопроводів, кіноконцертних залів та житлових будинків;

 • ландшафтний світловий декор парків і скверів, ігрових і спортивних майданчиків, набережних і пішохідних вулиць;

 • інтер'єрне підсвічування житлових приміщень, торгових площ, кіноконцертних і спортивних залів, дискотек, ресторанів, боулінгів та інших приміщень.

Зазначеними застосуваннями далеко не вичерпується функціонал, який можна (і потрібно) реалізовувати з використанням світлодіодних джерел світла та LED-обладнання. Лише від Вашої фантазії залежить, як і яким чином побудувати Ваше креативне рішення, — а ми надамо матеріали та поради.

LEDsvit запрошує Вас в яскравий і різнобарвний світ LED освітлення!