Гарантії

Контроль якості продукції LEDsvit

Перевірка працездатності і якості світлодіодної продукції LEDsvit здійснюється на різних етапах виробництва та перед відвантаженням з виробничих підприємств. Вибірковий вхідний і вихідний контроль виконується під час відправлення / отримання вантажу, прийняття на складське зберігання, а також може проводитися і безпосередньо перед відправленням продукції Замовнику.

Наш капітал — це відгуки вдячних користувачів і ми трепетно ​​ставимося до підтримання репутації постачальника якісної продукції.

Система екологічного управління підприємства стосовно виробництва, постачання, ремонту та технічного обслуговування автоматизованих систем управління та моніторингу мереж освітлення, світлотехнічної продукції і програмного забезпечення сертифікована на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 14001: 2015.

ledsvit-ISO14001-2015.pdf

Повернення товару

Повернення товару споживачами здійснюється згідно положень Закону України «Про захист прав споживачів». Зокрема, споживач має повне право повернути покупку протягом 14 днів з моменту придбання. При цьому умовою повернення повинна бути справність і цілісність товару, відсутність слідів її використання, а також повинні бути збережені заводська упаковка і комплектація, товарний чек.

Умови повернення товару корпоративними клієнтами та дилерами, так само як питання поставки і зберігання товару, обумовлюються умовами укладених договорів на поставку і дилерськими договорами, і в частині, що не регламентована чинним національним та міжнародним законодавством, є предметом переговорів і домовленостей.

Гарантійні зобов'язання

При виникненні гарантійних зобов'язань постачальник продукції LEDsvit здійснює ремонт або обмін продукції на рівноцінну / аналогічну при наявності у покупця товарного чека. Так як об'єктивно неможливо здійснити повноцінний ремонт або заміну гарантійної продукції, постачальник відшкодовує вартість гарантійної продукції в повному обсязі відповідно до гарантійних зобов'язань.

Термін гарантії встановлюється окремо для кожного товару і вказується на маркуванні, упаковці або в супровідній документації. Детальну інформацію про механізм і послідовність повернення товару, документальний супровід, умови виконання гарантійних зобов'язань споживач може отримати у співробітників компанії-постачальника продукції LEDsvit.