Співпраця

LEDsvit — переконаний промоутер інноваційних світлодіодних технології на ринку України.

У нашому портфелі поставок - найширший асортимент LED-продукції різного призначення. Переважно ми працюємо по каналах B2B, просуваючи світлодіодну продукцію через мережу партнерів або поставляючи світлодіодне обладнання корпоративним клієнтам в рамках зареєстрованих проектів.

Корпоративним клієнтам LEDsvit

Спеціальна корпоративна знижка на комплексні поставки світлодіодного обладнання здійснюється під окремі зареєстровані проекти. Розмір знижки розраховується індивідуально в кожному окремому випадку і може досягати 20%. Для отримання знижки необхідно зареєструвати проект.

  • Реєстрація проекту відбувається у вільній формі: короткий опис проєкту, номенклатура необхідного світлодіодного обладнання, бажані умови поставки та інші супутні запити направляються менеджером Замовника менеджеру LEDsvit на електронну пошту info@LEDsvit.com.ua.

  • Менеджер зв'язується з представником Замовника для уточнення деталей і розраховує максимальну знижку за даним проектом. Вартість контракту, умови поставки та інша інформація передається Замовникові для узгодження і проведення подальших транзакцій.

Партнерам: як стати дилером LEDsvit

Дистриб'юція світлодіодної продукції LEDsvit побутового призначення, а також для сегментів SOHO і частково HoReCa, супровід дрібних проектів здійснюється через партнерську мережу. Партнерська мережа включає роздрібні магазини електротехнічної та світлотехнічної продукції, дрібно-оптові регіональні організації, інсталяторів світлотехнічного обладнання і систем «розумний дім» (юридичні особи), дизайнерські та будівельно-ремонтні організації, спеціалізовані інтернет-магазини світлотехнічної продукції. Партнерство формалізується висновком дилерського договору.

Партнер LEDsvit повинен відповідати наступним критеріям:

  1. Мати достатні ресурси і технічні можливості для просування на ринку продукції LEDsvit, підготовлений персонал, волю керівництва організації або її підрозділу займатися цим напрямком. Політика LEDsvit в області дистрибуції націлена на встановлення довгострокових відносин з партнерами.

  2. Мати компетентний в даній області або той, якого навчають персонал для здійснення грамотного консультування клієнтів по особливостях функціонування, інсталяції, технічного пристрою і принципам роботи світлодіодного обладнання, вибору оптимального товару.

Процес формального початку співпраці нескладний:

  1. Заявка / запит на встановлення співробітництво може бути подана в довільній формі по електронній пошті info@LEDsvit.com.ua. Обговорення умов співпраці може бути проведено до подачі заявки при особистому спілкуванні з менеджерами LEDsvit, але потім бажання співпрацювати повинно бути формалізована у вигляді письмової заявки.

  2. Після вивчення заявки і особистих консультацій менеджером LEDsvit будуть запропоновані умови співпраці, сітка дилерських знижок і проект дилерського договору.

У міру поглиблення партнерських відносин умови співпраці можуть бути переглянуті, і окремим партнерам можуть бути запропоновані ексклюзивні умови співпраці, як у фінансових, так і в маркетингових питаннях.

Ми завжди раді взаємовигідній співпраці і довгостроковим партнерським відносинам!